Dr. Darko

Funguje opravdu konvice Brita? A může zamezit ledvinovým kamenům?

Nejlepší odpověď
Emefej

O prevenci ledvinových kamenů pochybuji. Na většinu z nich si zaděláváme nevhodnou stravou, nikoliv vodou.

Další odpovědi
Dochy

Nemyslím, že by ledvinové kameny vznikaly pitím příliš tvrdé pitné vody. Jinak brita funguje, v čajji z vody z brity mi neplavou cucky jako v tom uvařeném z kohoutkové (máme opravdu tvrdou vodu)

nyjono

Funguje na co?
Záleží na kvalitě vstupní vody. A zachytí větší mechanické nečistoty.
O zamezení tvorby ledvinových kamenů díky Brita konvici pochybuju. Jakým způsobem by měla?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.