Bebe38

Funguje citron na pigmentové skvrny na pokožce?

ZAčaly se mi dělat na rukou a krémy zatím nezabraly, funguje rada s citronem nebo něco jiného? díky

Odpovědi
Drap

Pigmentové skvrny jsou v kůži a podle mne nemůže fungovat ani citron ani žádné krémy.

nyjono

Citron přece můžeš vyzkoušet.
Vím o jednom krému, co funguje, jen nevím, jestli se tu ještě prodává. Už to je pár let, co mi známý ukazoval na ruce skvrny výrazně světlejší.

elkon

Pigmentové skvrny nelze odstranit. Jedině zakrýt makeupem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dulula

Mě je trošku zmírnil krém skincode alpine krém ale trochu furt vidět sjou :/ :)

Bebe38

A za jak dlouho to začalo mizet? Může se to ještě zlepšit?

dulula

Asi po 2 týdnech, podle mě je to stále lepší, ale těžko říct, musela bych si to každý den fotitp or srovnání :)

Bebe38

Nyjono: a jaký to je? hlavně že všude v reklamách říkají že na to mají přípravky ale zatím jsem nic nenašla co mi zabralo :/… no makeup je možnost ale zas to řešit každý den no … :D