delabrutale

Fotografie do strukturovaného životopisu?

Ano – či Ne? Moje učitelka na střední říkala, že nikoliv, ale já si stejně myslím, že fotografie může mít svůj vliv né?

Odpovědi
mojitek

Oficialne samozrejme NE,ale oficialne by je taky nemelo zajimat /brat zretel na to kolik Vam je let,jestli mate deti,atd.Takze skutecnost je odlisna od ofic.verzi.Ten kdo hleda,nebo hledal praci mi da zapravdu. Cili ja bych i ke str.zivotopisu jednu neutralni fotku prilozil-stejne si o ni reknou a takhle o sobe date vedet.

fortin

Odpovím tak jak to vidím já. Jako pracující. Jsem proti. Kupují od vás práci a né tvář. Ale když jde o průmysl kde nemají na fotografa, kde mají zaměstnanci elektronickou kartu s podobiznou tak teprve po přijetí do prac. pom. fotografii potřebují, jinak do složek v šuplíku ne.

Wareg

Kdysi jsem to taky dělal, pak jsem se na to vykašlal. Fotku do CV bych nedával, pouze na výslovné vyžádání v nabídce práce.