Avatar uživatele
fortin

Filmy ve formátu AVI nejdou přehrávat

Už jsem instaloval KodecPack, ffdshow, kodek016cz a nic. Pak jsem je odinstaloval a vyčistil registry CCleanerem. Nainstaloval znovu a stále stejná potíž. Filmy nejdou přehrávat. Poradíte mě někdo co mám dělat, díky.
Doplňuji:
Je tam pořádná rana: Po připojení ke streamovému vysílání třeba č.rozhlasu nebo přehrávání souboru .wav se wmp zhroutí. Nepomohla odinstalace aktual.IE8. To je právě problém Visty že dřívější body obnovení systém maže. Díky, už to nějak dokulhám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

já bych doporučil tento balíček,je super,je to vyzkoušené-sám ho používám,no a potom stačí v přehrávači mít povolené nejlépe všechny běžné druhy souborů.
viz link:

Zdroj: K-Lite Codec Pack 5.6.1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Retko

Pouzivas KMPlayer?

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/?g[hledano]=kmpla­yer&g[oz]=2.9­.4.1436&g[up]=­Beta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Avilx

já bych skusil nějaké all in one codec pack či výše uvedený KMP player který je schopný přehrát prakticky cokoli a obsahuje již v sobě mnoho codecků. odkaz je na codec pack.

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/kodeky/co­decpack/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miru1

Nevím jak ostatní,ale já mám v PC klasický Windows Media Player a ten mi to vždy přehraje bez problémů.Když to chci vypálit tak přes Nero StartSmart a nebo to překoduji přes Any Video Converter do PAL rozhraní.A pak vypálím.Snad vám to pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

No ale já taky používám any video converter.
Je nejlepší ale i ve zkušební verzi mžete sledovat celá videa i stáhnout celý youtube kanál a převést celé kanál youtube. Ale co jaký máš windows a jaký máš přehrávač. My to nevíme.

před 2169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Je to od nikoho hacknutý program. to avc.

před 2169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek