fortin

Filmy ve formátu AVI nejdou přehrávat

Už jsem instaloval KodecPack, ffdshow, kodek016cz a nic. Pak jsem je odinstaloval a vyčistil registry CCleanerem. Nainstaloval znovu a stále stejná potíž. Filmy nejdou přehrávat. Poradíte mě někdo co mám dělat, díky.
Doplňuji:
Je tam pořádná rana: Po připojení ke streamovému vysílání třeba č.rozhlasu nebo přehrávání souboru .wav se wmp zhroutí. Nepomohla odinstalace aktual.IE8. To je právě problém Visty že dřívější body obnovení systém maže. Díky, už to nějak dokulhám.

Nejlepší odpověď
kenyrts

já bych doporučil tento balíček,je super,je to vyzkoušené-sám ho používám,no a potom stačí v přehrávači mít povolené nejlépe všechny běžné druhy souborů.
viz link:

Zdroj: K-Lite Codec Pack 5.6.1

Další odpovědi
Retko

Pouzivas KMPlayer?

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/?g[hledano]=kmpla­yer&g[oz]=2.9­.4.1436&g[up]=­Beta

Avilx

já bych skusil nějaké all in one codec pack či výše uvedený KMP player který je schopný přehrát prakticky cokoli a obsahuje již v sobě mnoho codecků. odkaz je na codec pack.

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/kodeky/co­decpack/

Miru1

Nevím jak ostatní,ale já mám v PC klasický Windows Media Player a ten mi to vždy přehraje bez problémů.Když to chci vypálit tak přes Nero StartSmart a nebo to překoduji přes Any Video Converter do PAL rozhraní.A pak vypálím.Snad vám to pomůže.

22aa

No ale já taky používám any video converter.
Je nejlepší ale i ve zkušební verzi mžete sledovat celá videa i stáhnout celý youtube kanál a převést celé kanál youtube. Ale co jaký máš windows a jaký máš přehrávač. My to nevíme.

22aa

Je to od nikoho hacknutý program. to avc.