22aa

Mám problém s mp4 přehrávačem,po­můžete mi?

Dobrý den.
Poradíte mi co mám já s mp4 přehrávačem?
Baterka mi při nízkém jasu u videa mi to vydrží 45 min a u hudby 3 hodiny a na opak u vysokého jasu 10 min video a 1 hod hudba.
V čem je problém?
Koupil jsem v s bazaru sencor spv 4301
Není to možná baterka?
Není možné koupit novou baterku?
Není možné koupit jiný přehrávač?
Prosím nevíte co mám udělat s tou mp4?
Vaše 22aa.

Odpovědi
aliendrone

Nechápu co ti na tom přijde divného. Vyšší jas displeje = vyšší spotřeba.To máš jako s autem – když ho bude honit 250kou, spotřeba ti vyskočí, než když piánko pojedeš 130. Jestli jsou ovšem udávané výdrže v pořádku netuším – venkoncem je to Sencor, takže to může být normální. ;) :D :D

22aa

No správně by hudba měla trvat 9 hodin a video asi 3 hodiny