SpeedyCZ

Filmy podle skutečné události-pravda nebo lež?

Dobrý den, včera jsem se díval na Texaský masakr motorovou pilou, hrozná pitomost… Prostě béčko… Jenže jsem na konci zjistil, že to má být podle skutečnosti… To myslí že tahle slátanina se stala? Nebo byl vrah co zabíjel a pomáhal mu táta, ale oni tomu přidali obličej z obětí atd… a nebo je to vymyšlené celé, aby se lidi báli?

Nejlepší odpověď
iceT

Mám ráda filmy podle skutečnosti,ale dávám přednost dramatům jako je Radio,Oko za oko,Ten nejlepší a jiné.
Tyto filmy mívají většinou dost upravené některé momenty pro zajímavost,a taky asi nikdo přesně neví co se odehrálo.
Texaský masakr se měl udát někdy v 70 nebo 80 letech.

Další odpovědi
anonym

je hodně takto matoucích filmů třeba já ráda sleduji seriál Odložené případy hned na začátku říkájí že všechny postavy a děj je smyšlený,ale pak jsem se dočetla že některé díly jsou podle skutečné události,v každém filmu který je podle pravdy jsou dodány i smyšlené postavy aby byl film zajímavější a jde hlavně o prodej tak musí zvýšit zisky

hanulka11

Zde jsem něco našla, ale co je na tom pravdy si můžeme jen a jen domýšlet, možná něco z toho se ve filmu použilo,ale pro jeho napínavý děj bylo jistě mnohé přidáno.

http://www.sra­mek.estranky.cz/stran­ka/texasky-masakr