SellLolAcc

Film? Seriál? Co mi poradíte?

Jelikož jsem doma (nemocný) a vypadá to ješte na dlouho nevím co mám dělat celý den a aby to bylo ješte lepší a zajímavější beru prášky po kterých se nedá usnout („čumel jsem do blba do 3 rána“), v televizi většinou nic dobrého nejede, a tak se Vás chci zeptat jestli neznáte nějaký film: akční nebo komedie (pokud možno, tak film který Vás vážne zaujal, jako například někoho Avatar) Seriál: Jen aby to nebyla tkz. latinskoamerická „slátanina“. (How I met your mother, Přátelé, Big Bang Theory jsem už bohužel videl )

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak třeba najdete inspiraci tady,,:-)
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?show=com­plete

Další odpovědi
barnajka

Vždycky, když po mně někdo chce nějakou neokoukanou komedii, doporučím Nástrahy velkoměsta.
Na první pohled se to tváří jako laciná italská trapárna, ale když tomu dáš šanci, královsky se pobavíš. Doufám teda :)) Jsou tam úplně ujetý scénky a některý hlášky mi znějí v uších i po těch x letech, co jsem to viděla prvně :))
http://www.csfd­.cz/film/32798-nastrahy-velkomesta/

salsa verde

Desáté království

anonym

komediánská klasika-johny-english, bastardi, fotr je lotr 1, fotr je lotr 2, fotři jsou lotři, gympl, kokosy na sněhu, malý nicky-satan junior, rallye smrti, růžový panter 1, růžový panter 2, simpsnovi ve filmu, yes-man, zombieland, křižovatka smrti 1, křižovatka smrti 2, křižovatka smrti 3

akční-iron man (1 i 2), saw (1–7), nezvratný osud (1–4), 2012, cesta do středu země, experiment, g-force, hory mají oči 1, hory mají oči 2, kájínek, chyť mě když to dokážeš, kostka 1, kostka 2, kostka 3, kult hákového křáže, mrtvá nevěsta, pošli to dál, rudá planeta, salt, skokan, terminátor (všechny díly), válka světů

seriály-futurama, simpsonovi, comeback, griffinovi, yu yu hakusho, death note, naruto, …

snad ti to bude stačit :) co nejdříve se uzdrav.