mosoj

Fibromyalgie ?

Je nevyléčitelná a neprokazatelná. Nemáte někdo ve svém okolí podobně postiženého člověka. Potřebuji typ na analgetika. Foxis přestává zabírat.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
da ny

Většina pacientů dostane kapkyTramal, zcela nevhodné k častému/dennímu užívání…
Paní na konci diskuse doporučuje Senzycol
http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasazdravi/eshop/0/3­/5/14956-Maxivitalis-Senzycol-200-20-tbl-ZDARMA
http://diskuse­.doktorka.cz/fi­bromyalgie/

annas

Pročtěte se odkaz, kde se uvádějí možnosti léčení, uvádějí se názvy léků injekcí. Třeba získáte nějakou novou informaci od MUDr. Hany Jarošová, PhD. .
http://www.re­habilitace-jarosova.cz/fi­bromyalgie/

da ny

Život a zdravotní stav mne přimněl k tomu, že ze mne (SZŠ) – jako „konzervy“ se stal člověk sbírající informace, metody a postupy od lékařů, pacientů i léčitelů. Pochopila jsem, že musím na sobě pracovat hlavně sama, když klasická medicína pokulhávala, nevěděla.
Hledám příčinu problémů, nepotlačuji veškeré příznaky pouze léky, analgetiky. Musela jsem na sobě hodně zapracovat – změna životního stylu, myšlení…).
Pomáhám si alternativními metodami, doplňuji vitamíny a zajména prvky, kterými zlepšuji/udržuji svůj zdravotní stav.
Někteří lékaři spolupracují, jiní se nevěřícně diví ;).
Onkolog mne 3,5 roku neustále „pokládal do rakve“, nyní už to vzdal 😁
„Nepočítejte s tím, že to zmizí“, „Toho se nezbavíte“, „To se bude zhoršovat“.
Všechny výsledky jsou v normě nebovynikající, „útvary“, i cysty zmizely… lékař uhýbá zrakem a neví, co by řekl… Jiný mne pchválí a pogratuluje…
Veškeré bolesti jsou pryč :)
Princip je už nyní jednoduchý, téměř denně baštím Zn (s posledním soustemjídla, nezapíjet), 2× v týdnu osmahnutámrkev na trošce oleje (aby se Zn vstřebal potřebuje hlavně provit. A), snižuji homocystein. Doplňuji (vcelku levně) vit. B., jód, C, D apod. – něco z lékárny něco od léčitele. Odkyseluji organismus 2× v roce.
Nerozčiluji se, stres k sobě nepouštím (co je krásnějšího,než to, že se každé ráno probudím a tedy jsem :)). Urovnala jsem všechny své myšlenky, vztahy apod.
Já vím, že Vy spoléháte zejména na lékaře, mám s nimi samozřejmě dobré zkušenosti, ale bohužel i špatné, či takové, že medicína prostě neví, jak dál. Někdy se musí sáhnout kamkoliv, hlavně, že to funguje.

marci1

Držím Ti palce, aby Ti to všechno fungovalo a aby ses mohla v klidu a pohodě věnovat rodině, koníčkům ap. 🙂