zjentek

Existují nějaké/jakékoli zákonné postihy proti mravní prázdnotě?

Děkuju.

Odpovědi
aliendrone

Tyo, tohle už hraničí s výzvou k násilí proti skupině obyvatelstva! Chceš postihovat dem(ent)okraticky zvolený parlament? A potažmo všechny obhájce dem(ent)okracie? 😮

Dej si majzla! To, že zjevně existují lidé, kteří BEZ OBAV mohou vyzývat k násilí ještě neznamená, že k nim automaticky patříš. Máš snad doma prapor PRAVDY a LÁSKY vítězné? Jestli ne, tak to vidím na nižší jednotky let NEPODMÍNĚNĚ! (doufám, že to s tím OPTIMISMEM nepřeháním). 😉 😁 😁

Drap

Ne. A kdo by to hodnotil?

elkon

Bláboly.