zjentek

Existují na školách ještě i dnes předměty, kde by se děvčata naučila vařit?

Také krom škol na vaření zaměřených.

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, v rámci předmětu pracovních činností 8 – 9. Třída ZŠ. Pro chlapce jsou pak dílny také v rámci předmětu pracovních činností.Vím že když jsem v roce 2014 končil ZŠ tak to vždy po celé škole vonělo od pečení.

Další odpovědi
Drap

Na některých ZŠ ano, záleží na konkrétní škole. Ale jsou to spíše základy než profesionální va­ření

GM

Proč jenom děvčata?

Rocker

U nás na základce se učí vařit i chlapci.Polovina třidy má dílny a polovina vaření,2 hodiny týdně a další týden se vystřidají.
Když jsem chodil do školy já,měly holky vaření a my dílny,zřejmě proto dodnes neumím vařit😀

zjentek

GM, áááh no jo vlastně, já hlava děravá 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️