plavala

Existuje web, přes který se dá zjistit status jiných webových stránek?

Hledám web, na který člověk napíše přesnou adresu jiného webu a vyhodí mu to status daného webu. Třeba OFFLINE/ONLINE/BLAB­LA… Rád bych zjistil, jestli jsem na různé stránky zabanovaný, nebo jestli jsou pouze dočasně offline či trvale zrušené…

Nejlepší odpověď
quentos

Pravděpodobně nemyslíte „offline“, ale zda dané stránky zkrátka dočasně „nespadly“. To se dá zjistit třeba tady: http://www.isit­downrightnow.com/
Do políčka se napíše adresa, jejíž status chcete zkontrolovat. Vyskočí-li po kontrole zelený puntík a slovo „up“, je na dané adrese vše v pořádku. V opačném případě vyskočí červený a nápis „down“.