lf1

Existuje v praze nejaky specializovany obchod kde se prodavaji bylinky a koreni?

Nejlepší odpověď
anonym

Dřív to bylo u Salvátora v Mostecké ul.
Snad to pomůže.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/obchody-a-obchudky/prodejci-potravin/prodejci-koreni-a-bylinek/reg/praha

Další odpovědi
Michal

Ano, exituje a jistě víc. Jedna je vedle dDopravních podniků,tedy asi v té ůrovni.Ostatní adresy najdete na netu?Nebo se doptáte.

elektrikář

Podívejte se na internet tam jich je. Já schánel co všechno patří do perníkového koření a našel jich spoustu.