Luciášek32

Existuje stránka, kde si mě zaměstnavatelé sami najdou?

nahraju nebo vyplním svůj životopis a podobně. Zaměstnavatelé si mě poté sami najdou, protože budu vyhovovat jejich požadavkům. Existuje takový server?

Nejlepší odpověď
dubraro

Existuje jich celá řada. Například Jobs nebo LinkedIn.

Další odpovědi
ivzez

V podstatě neexistuje.

Pracovní portály to sice tvrdí, ale zaměstnavatelé
na nich většinou sami nikoho neoslovují.

Snad ten LinkedIn, ale ani od něj si moc neslibujte
a radši hledejte sama.

anonym

Existuje. Ale pro každou profesi není nutně vhodná. Třeba pro odborné profese ve kterých je kladen důraz na znalosti, zkušenosti a potvrzené reference je LinkedIn ideální volba. Programátoři mají na linked in profil zřejmě všichni a náhončí z personálních agentur a IT firem se tam pohybují naprosto běžně a pravidelně je oslovují s různými nabídkami. Jinak to ale bude v jiných profesích, zvláště pak v takových kde není výrazný přetlak poptávky nad nabídkou …