lensen

Existuje otázka,na kterou není žádná odpověď?

Nejlepší odpověď
fcoop

Spousta. Když pominu otázky z řádu „závažných“ – např. – „Kdo vlastně jsme? Odkud jsme přišli a kam jdeme ?“ – na takové odpověď není (lepší nevědět), tak jsou takové
„roztomilé“ – třeba:

Proč se minerální voda, která po staletí protékala horami, musí spotřebovat do určitého data?

Když je olivový olej z oliv a slunečnicový ze slunečnic, z čeho je dětský olejíček?

Kdo byl první osobou, která se podívala na krávu a řekla si "Co kdybych zmáčkl tyhle srandovní houpavé věci a vypil to, co z nich vyteče?

Proč se říká „anonymní alkoholové diskuse“, když první věc co uděláte je, že vstanete a řeknete „Ahoj, jmenuju se Marek a jsem alkoholik“?

Jaktože když vám někdo tvrdí, že ve vesmíru jsou miliardy hvězd, věříte mu, ale když vám řeknou, že je někde čerstvě natřeno, musíte si sáhnout?

Jaktože když fouknete psovi do obličeje, naštve se, ale když ho svezete autem, vystrčí hlavu z okna a nechá ji vlát ve větru?

A tak dál.............

Další odpovědi
mosoj

Tady ano !
Doplňuji:
Viz. Co je za vesmírem a tisíce dalších.
Velice hodnotná otázka!!

quentos

Což třeba ta o nesmrtelnosti chrousta.

briketka10

co bylo dřív ??

žena nebo muž HA
vejce nebo slepice ??

anonym

Dokonca sú i odpovede, na ktoré nebola položená otázka. (Stopárov sprievodca po galaxii (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy))

anonym

Nelze odpovědět ano na otázku "SPÍŠ?"Buďto spíš a neslyšíš ji a nebo nespíš a pak nelze odpovědět ano.

led

Skôr než jednoznačnú odpoveď na vašu otázku, by som povedala:
´sú otázky, na ktoré nepoznáme odpoveď´
Táto vaša otázka nemá jednoznačnú odpoveď ano/nie
…ani jedna nie je úplná

led

briketka10,
„co bylo dřív ??“
2v1 (v preklade dva v jednom) a potom sa buňka, keď si nevedela odpovedať na otázku „Kto som?“ ani na stránke Odpovedi.cz, rozkmotrila sama so sebou a vznikli z nej dve rozdielne buňky s istými odlišnosťami. Vznikli Žena a Muž. Neverte poverám, že najprv bol Adam a až potom Eva. To vymysleli muži, aby mohli vládnuť ženám. Ale v skutočnosti najprv bola Veľká Matka. Tak!

briketka10

fcoop,
ten pes to je nádherný :O))