dust8

Existuje nemoc zvaná „Salátořízkofílie“?

Už druhý den po sobě mám k obědu řízek s bramborovým salátem. Včera jsem to nevydržel a dal jsem si jej i k večeři. Snad tam zbyde ještě porce na zítra kdy to bude pořádně odleželé.

Není to už trochu nemoc či závislost?

Nejlepší odpověď
annas

Napsal jste filie, Když vezmu samostatně toto slovo,. kořen " fil", který pochází z řečtiny, znamená náklonnost, milovat, milující apod.

Někdy se může láska stát lchorobnou a může ublížit. Tak je to i s pravidelnou konzumací řízku a salátu. Jídlo to není příliš dietní.

Ještě záleží na tom, jaký druh salátu připravujete – zda s majonézou, nebo bez.

Molžná se řídíte zásadou, že opakované chutná, ale vždy platí : všeho s mírou.

Další odpovědi
Rokio

Neexistuje. Je to vymyšlená nemoc.