dust8

Existuje nějaký český předprodej či přímý prodej vstupenek na probíhající filmový festival ve francouzském Cannes?

Doplňuji: Proč ne předprodej v zahraničí? Abych nemusel platit v eurech, protože v korunách bych měl jasnější přehled o ceně. Teď mě ještě napadá, že i kdyby to šlo v ČR, tak tam asi bude nějaký skrytý poplatek, aby se jim to vyplatilo tady dávat do prodeje/předpro­deje? Jako není problém použít přepočítat si eura na koruny přes kalkulačku přes aktuální kurz.

Odpovědi
Arne1

Nejprve bys měl napsat, proč ti nestačí předprodeje v zahraničí