Avatar uživatele
ondra24

Existuje nějaká zdravá náhrada energy drinku?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Roman71, Michala11 před 1989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gleith

Zdravá se říct úplně nedá, ale černý čaj nebo káva by měly být o něco lepší varianty

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Uvarim si caj se zazvorem, medem a citronem a nepotrebuji zadny RedBull.
Nebo staci voda s citronem.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Mně osobně dokáže nakopnout jistý druh zeleného čaje, jmenuje se Gun Powder. Chutná tak trochu (podle názvu) po střelném prachu, ale má na tělo výborné účinky. Nejen že dokáže zbavit únavy, ale také detoxikuje tělo, probouzí chuť k jídlu, posiluje funkci jater a spalování tuků. Ideální k takzvané redukční dietě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Koupit si čistý taurin (1 kg za 160 až 200 Kč), dávkování je uvedeno na obalu, a případně ho zkombinovat s kvalitní kávou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
koteVbote

Zelený čaj nebo tein celkově má větší efekt a méně skodlivin. V energy je hodně cukru. Taky ke snížení únavy pomáhá hořčík. Ale s nim taky opatrně. Může vás to „prohnat“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Endorfiny nebo adrenalin = láska, sport…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Dlouhá léta dělám těžkou dřinu, ale žádný energy dring jsem asi nikdy nepil, vlastně ani ty čaje a další zmíněné produkty. Možná je to u mne trochu z lenosti se tím zabývat, vypadá to sympaticky. Co píše Michala11 je výborné, ale bohužel i to mi není moc dostupné, spíš stres apod. Chci říct, náhrada nemusí být žádná, jde o zvyk. Ale samozřejmě když to člověku uleví,…
Ale samozřejmě vyprahlost v letních vedrech je něco jiného. Voda a ni se šťávou moc nepomůže, trochu pivo nebo limo. Nebo jak psal dříve Zjentek mírně nakvašený mošt. Meloun je dobrý, ovocný kompot,…

před 1986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yuko

Taky muzete vyykouset tyto alternativy.
http://www.ex­tra.cz/jste-zavisli-na-energy-drincich-zahodte-chemikalie-a-vytvorte-si-tyhle-3-prirodni-dryaky
Pridaji do caje jeste kardamon a kurkumu. Kazdy si musi najit to nejlepsi pro sve zdravi.

před 1989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek