ondra24

Existuje nějaká zdravá náhrada energy drinku?

Nejlepší odpověď
Gleith

Zdravá se říct úplně nedá, ale černý čaj nebo káva by měly být o něco lepší varianty

Další odpovědi
yuko

Uvarim si caj se zazvorem, medem a citronem a nepotrebuji zadny RedBull.
Nebo staci voda s citronem.

Roman71

Mně osobně dokáže nakopnout jistý druh zeleného čaje, jmenuje se Gun Powder. Chutná tak trochu (podle názvu) po střelném prachu, ale má na tělo výborné účinky. Nejen že dokáže zbavit únavy, ale také detoxikuje tělo, probouzí chuť k jídlu, posiluje funkci jater a spalování tuků. Ideální k takzvané redukční dietě.

dr.luha

Koupit si čistý taurin (1 kg za 160 až 200 Kč), dávkování je uvedeno na obalu, a případně ho zkombinovat s kvalitní kávou.

koteVbote

Zelený čaj nebo tein celkově má větší efekt a méně skodlivin. V energy je hodně cukru. Taky ke snížení únavy pomáhá hořčík. Ale s nim taky opatrně. Může vás to „prohnat“

Michala11

Endorfiny nebo adrenalin = láska, sport…

EKSOT123

Dlouhá léta dělám těžkou dřinu, ale žádný energy dring jsem asi nikdy nepil, vlastně ani ty čaje a další zmíněné produkty. Možná je to u mne trochu z lenosti se tím zabývat, vypadá to sympaticky. Co píše Michala11 je výborné, ale bohužel i to mi není moc dostupné, spíš stres apod. Chci říct, náhrada nemusí být žádná, jde o zvyk. Ale samozřejmě když to člověku uleví,…
Ale samozřejmě vyprahlost v letních vedrech je něco jiného. Voda a ni se šťávou moc nepomůže, trochu pivo nebo limo. Nebo jak psal dříve Zjentek mírně nakvašený mošt. Meloun je dobrý, ovocný kompot,…

yuko

Taky muzete vyykouset tyto alternativy.
http://www.ex­tra.cz/jste-zavisli-na-energy-drincich-zahodte-chemikalie-a-vytvorte-si-tyhle-3-prirodni-dryaky
Pridaji do caje jeste kardamon a kurkumu. Kazdy si musi najit to nejlepsi pro sve zdravi.