Complex

Existuje čaj na hubnutí?

Nebo jaká směs zabírá?

Nejlepší odpověď
annas

Exisstují bylinkové čaje, které podporují metabolismus. Lepší je se zeptat v lokárně. Je hodně druhů a v různých cenových relacích.

Ale pomáhá i zelený čaj, který také opodporuje metabolismus

Ale samotný čaj nepomůže – chce to pohyb, zdravě jíst.

Další odpovědi
elkon

Ta směs se jmenuje nežrat a pohybovat se.

quizzi

ČERVENÝ ČAJ S CHRÓMEM
http://obchude­kuevci.cz/obchu­dek/cerveny-caj-s-chromem-v-kapslich/

anonym

Na hubnutí zabírá především pohyb, pitný režim a pravidelné rozmanité stravování s významnějším omezením tuků a sacharidů. Čaje spadají do pitného režimu, ale už nezáleží na tom zda je to čaj medunkový, ovocný nebo jen obyčejná voda.

aliendrone

Přinejmenším tisíce (možná i miliony) – vážně nevěřím, žes na ně nějakou reklamu ještě neviděl! Otázka je, jestli existuje FUNGUJÍCÍ čaj na hubnutí. ;) :D :D :D