existuje nejaka prevence proti rakovine.mame to v rodine a maminka ma uz svoje roky,tak bych se chtel na to zeptat.diky

Nejlepší odpověď
hanulka11

jedině asi preventivní prohlídky a pokud se objeví cokoli, hned to začít léčit neodkládat léčbu

Další odpovědi
venkovan

Pohoda v duši, trochu rozumnější životospráva a pravidelné prohlídky.
Pokud vím, ženy by po 40 letech měly chodit na kontrolu prsu, jednou ročne ke gynekologovi prakticky od dospění, od 50 let pání i dámy si nechat vyšetřit zda není krev v tlustém střevě, pánové nechat ověřit stav prostaty atd. To je ten nejmenší základ co můžeme udělat.
A když se něco objeví – nepropadat panice, ale spolupracovat s lékaři i rodinou.

Anife

Rakovina vzniká při narušení rovnováhy imunitního systému… (stres, genetická zátěž, vystavení kancerogenům…), proto lze preventivně užívat přípravky na posílení imunity.
V dnešní, moderní době jsou často přírodní léčiva podceňovaná, nicméňě HLÍVA USTŘIČNÁ je doporučována jak preventivně, tak už při objevení nádoru. Nenechejte se zlákat reklamními triky a chtějte kvalitní hlívu v mikronizova­né formě.