existuje něco s více informacemi než je internet?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo,existuje a jsou to „pavlačové drbny“.Ty vědí všechno! 😁

Další odpovědi
Terryle

Kdyby se daly dohromady největší archivy nebo knihovny světa, tak by toho asi bylo víc. Vem si, tam jsou kvanta informací, které na netu ani dneska prostě nenajdeš… Ale vzhledem k roztříštěnosti těchhle „studnic“ zdrojů si myslím, že momentálně větší není, aspoň ne oficiálně přiznaná.

arygnoc

záleží na tom, co považujete za informaci.

ono totiž i věta v blogu třeba Jajsemblbakrava (nebo, aby feministky něřvaly, Jajsemblbejvul) „Právě žeru milku“ je informace.

I když asi s jiným přínosem, jako třeba vysvětlení půlkových hodnot spinů.

tedy: informací je tu na netu fakt hodně. záleží jenom na tom, jak jsou přínosné.

dědapetr

Genetické informace.(ge­netika)

tom004

Fauna a flóra naší planety. 🙂

Drap

Pokud by se podařilo shromáždit vědomosti a poznatky všech lidí, tak kde by byl internet ?

Berušinka

No, hodně informací je v knihovnách. Na internetu taky není všechno – jsou tam informace „z knihoven“ + nějaké „neužitečné“ věci, které v knihovnách rozhodně nejsou.
Pak existují i nějaké archivy s různymi spisy apod.