dust8

Existuje něco jako síť proti hmyzu či něco na ten způsob i na střešní okna?

Mám teď sice už síťku v okně, ale ve vedlejším pokoji je střešní okno, které je často pootevřené, aby tam pak nebylo na padnutí a nějak jím občas prolétne moucha či komár dovnitř. Neexistuje nějaký způsob jak tomu zamezit.
Neuhlídám pořád zavírání dveří, protože tu nejsem sám.

Odpovědi
Mp2

Klasické sitky do oken..

Jednou jsem řešil problém,kdy se mi rozpadla síťka.a střesnim okné v kanclu v práci..
Tak jsem na vnitřní tam okna navlíkl 100mikronovej fil­tr…

Podle mé by pomohl i třeba kus bílého prostéradla.. Pokud je to vylozene nouzovka..

marci1

https://www.e­va.cz/zbozi/ZAH02638/­sit-proti-hmyzu-na-stresni-okno-orion-120x140-cm/?gclid=Cj0KCQjwu-HoBRD5ARIsAPI­PenfO4q4jGKRHfS­Inq-oncdbMT0f_x9EG­8WX4HqWuMGD_tIs5DBRr2­vUaAl3MEALw_wcB

cukrar

Jasně že ano, každý výrobce to má ošetřené. Otevřte okno, najděte štítek, koukněte na výrobce a hledajte na internetu.
https://www.hor­nbach.cz/shop/Sit-proti-hmyzu-VELUX-ZIL-MK10-8888/5767397/­artikl.html?WT­.mc_id=cz17av463&WT­.srch=1&gclid=E­AIaIQobChMIvLK4-JyT4wIVR-N3Ch0xoQE4EAA­YAiAAEgKSKvD_BwE

dubraro

Existuje, mám to na okně Velux.