Elektricky zubni kartacek. Vycisti zuby lepe ? Nebo v cem je jeho vyhoda – nevyhoda. ? -iv.

Doplňuji:
No prave : Pro line lidi . ! 🙂
Alesh : ZATIM zustavam jen u toho kartacku.
🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

Můj názor je, že je to jen komerční kravina pro líné lidi.
Výhoda: nemusíš dělat sám krouživé pohyby
Nevýhody: cena, baterie, velikost
Podle mě si stačí koupit pořádný kartáček (např. v lékárně Curaprox), kvalitní zubní pastu a hlavně se naučit správně si čistit zuby.
Doplňuji:
A hlavní nevýhoda je, že si určitě člověk připadá, jako by si do pusy strkal vibrátor! … I když teď mě napadá, že se najdou jistě tací, co by to považovali spíš za výhodu. 🙂

Další odpovědi
anonym

nevyčistí zuby lépe, ale jsou v tom hrozný prachy, takže to je podstatné ;D

vyhoda- je pro líné lidi
nevýhoda- moc velký, nejsou vhodné pohyby

Andělé

Taky jsem ho vyzkoušela,ale v dásni mi vybrace tedy nedělala dobře.Mě nejvíce uspokojí kartáček z lékarny značky Curaprox,cena cca 90 kč,ale vydrží dlouho,je měkký a dostanete se s ním všude,i na moudráky.Krásně vyčistí zuby.Vřele doporučuji:-)

vecernice

Já používám kartáčky oba.Tím elektrickým se dostanu více do zadu na osmičky a tak.Poradil mi to zubař a měl pravdu.Prostě to střídám.Už ho mám spoustu let a jen podle potřeby vyměním nástavec a hotovo,což není zase taková položka.

dědapetr

Nemohu posoudit nikdy jsem elektrický kartáček nepoužíval.Ale musím Tě zklamat ještě neznám Goodlík nazpaměť.