Avatar uživatele
anonym

Elektricky zubni kartacek. Vycisti zuby lepe ? Nebo v cem je jeho vyhoda – nevyhoda. ? -iv.

Doplňuji:
No prave : Pro line lidi . ! 🙂
Alesh : ZATIM zustavam jen u toho kartacku.
🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, hanny 2, dědapetr, anonym před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Můj názor je, že je to jen komerční kravina pro líné lidi.
Výhoda: nemusíš dělat sám krouživé pohyby
Nevýhody: cena, baterie, velikost
Podle mě si stačí koupit pořádný kartáček (např. v lékárně Curaprox), kvalitní zubní pastu a hlavně se naučit správně si čistit zuby.
Doplňuji:
A hlavní nevýhoda je, že si určitě člověk připadá, jako by si do pusy strkal vibrátor! … I když teď mě napadá, že se najdou jistě tací, co by to považovali spíš za výhodu. 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

nevyčistí zuby lépe, ale jsou v tom hrozný prachy, takže to je podstatné ;D

vyhoda- je pro líné lidi
nevýhoda- moc velký, nejsou vhodné pohyby

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Taky jsem ho vyzkoušela,ale v dásni mi vybrace tedy nedělala dobře.Mě nejvíce uspokojí kartáček z lékarny značky Curaprox,cena cca 90 kč,ale vydrží dlouho,je měkký a dostanete se s ním všude,i na moudráky.Krásně vyčistí zuby.Vřele doporučuji:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já používám kartáčky oba.Tím elektrickým se dostanu více do zadu na osmičky a tak.Poradil mi to zubař a měl pravdu.Prostě to střídám.Už ho mám spoustu let a jen podle potřeby vyměním nástavec a hotovo,což není zase taková položka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nemohu posoudit nikdy jsem elektrický kartáček nepoužíval.Ale musím Tě zklamat ještě neznám Goodlík nazpaměť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek