Avatar uživatele
sisinec123

Má můj zubař pravdu?

Včera jsem byla u zubaře se strašnou bolestí zubů a nateklou dásní. Zubař mě seřval, že jsem k němu nemusela ani chodit, že jsem si to mohla vyřešit sama. Že si mám koupit mezizubní kartáčky a čistit to tam… To jsem udělala, ale dáseň je čím dál tím víc nateklá, bolí to víc a strašně z toho krvácím. Je to normální, nebo mám hledat nového zubaře? :)

Zajímavá 0 před 1980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nevím sice o jaký problém jde, ale vypadá to na nějaký zánět nebo parodontózu. Nějaké dodatečné čištění kartáčkem už nemá smysl. S takovým „zubařem“ bych se rychle rozloučil.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Nepřipadá mi to OK, podle popisu bych asi zkusil jiného zubaře nebo pohotovost. Jinak na různé záněty apod. by možná mohli pomoct šalvějové kapky (výplach) – poraď se v lékárně (když je lékař na h…) možná poradí něco lepšího…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Ať je příčina jakákoli, doktor tě nemá co seřvávat.
Má možnost ti vše vysvětlit a říct co a jak.
Určitě doporučuju se podívat po jiném.
Vím, že mnozí jedou i do jiného města. A vyplatí se to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já se divím, že se vůbec ptáš! V dnešní době, kdy je tu zubařů jako máku (to víš, třeba v Praze je UKčková konkurence VELKÁ, přičemž většina známých tvrdí, že UKčka či Rusáci jsou LEPŠÍ!!!), pro mnohé není problém změnit zubaře JEN PROTO, že mu není sympatický! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To chceš zánět dásní vyléčit přes noc? Ono se to také přes noc nestalo!!! Ano, má pravdu. Mezizubní kartáčky, čištění zubů dostatečně dlouhou dobu a ústní voda PRADONTAX!!!! Přiznej se, dělala jsi to?
Žádný zubař ti zuby čistit nebude !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Rozhodně konzultací u jiného zubaře nic nezkazíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Kolik lékařů či zubařů umí pacienta vyšetřit přes internet?
Žádný, že?

A proč předpokládáte, že laikové v internetu budou vědět
více než zubař, který Vás vyšetřil?

Máte-li o jeho postupu pochybnosti, obraťte se na jiného zubaře.

Jediné, k čemu mám výhradu, je to „seřvání“.
Ovšem je otázka, jestli jste si jeho výtku mylně nevysvětlila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: už několik let jsem bez zubaře a hledání jsem vzdal – taková je situace u nás.
Mimo mísu: mrkni do diskuze https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-tom-ze-lide-jsou-deti-hvezd a na https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-uz-nejaka-efektivnejsi-pedagogicka-pomucka-nez-rakoska-remen-etc

před 1980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

V Brně by se určitě našel, ale vše je otázka ceny. Kvalitní zubní kliniky si nechají za kvalitní práci zaplatit.

před 1980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nechtěj slyšet můj názor na zubaře …

před 1980 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek