jakho

Jak náročné je získat certifikát ECDL-CORE?

ahoj po dlouhé době.
Předem se omlouvám za delší zpověď. Již nějakou dobu pracuji na jednom ministerstvu. Zajímám se o certifikát ECDL-CORE, který mně byl doporučen. Chci se zeptat jak náročné je tento certifikát získat. Protože pracuji a studuji současně, tak nemám moc času ležet v knížkách 20 hodin denně. Popřípadě, jestli stačí domácí příprava nebo pokud má někdo nějaký připomínky, prosím, budu rád.
Díky

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se, co všechno obnáší získání certifikátu.

Smozřejmě záleží na tom, jak PC ovládáte. Pomocí praktických testů se zjišťuje, jak jste schopen využívat základní stechnologii – tedy počítačovou grramotnost a digitální kvalifikaci.

Podívejte se do odkazu a případně se zeptejte – v pravém rohu je tabulka s možností vložit dotaz, určitě vám poradí.
https://www.go­pas.cz/Certifi­kace/ECDL/Zaklad­ni-informace.aspx

Další odpovědi
ivzez

Podle mne to není nijak náročné, dá se to zvládnout i bez nějaké
„extra“ přípravy. Záleží samozřejmě na Vašich vstupních znalostech
a dovednostech, které ale nikdo z nás neposoudí.

Zkuste se podívat na web ECDL.cz: http://www.ec­dl.cz/prog_co­re.php

mosoj

Já sice na ministerstvu nepracuji, ale hledat ti to také nebudu.