panenka

Dá se z průvodce hledání zkopírovat více hudby a fotek najednou?

Dobrý večer v průvodci hledání jsem našla fotky a hudbu kterou bych si chtěla dát na pamětovku .Dá se to nějak udělat aby se to zkopírovalo vše naráz a jak první si to samozdřejmě chci uložit do pc děkuji
Doplňuji:
Díky za radu ted v práci máme povině PC ale toto nám ještě neříkaly .No hold každý se věnuje a umí něco jiného díky Míšo.:-)

Odpovědi
Michal Kole

Otevřeš si složku v PC (disk) kde máš fotky

  1. Otevři si paměťovku
  2. Dej si okna tak, aby jsi měla obě na 1 obrazovce
  3. V okně v disku stiskni CTRL a zaklikje fotky které chceš
  4. Stiskni pravé tlačítko myši a přetáhni do okna paměťovky
  5. Uvolni tlačítko myši a z kontextové nabídky vyber buď přesunout nebo kopírovat (přesun vymaže fotky z původního umístění, teda z disku a budeš je mít pouze na paměťovce, při kopírování fotky na původním místě zůstanou.)

PS. Upřimně: Jdi do PC školy, udělej si ECDL u zaměstnavatelů by ti mohl dost pomoci.

Sice ho nemám, ale problém je že zkoušku nelze vykonat z domova přes net a ani doma nemám MS Office