ReHu

Dvouvrstvý miralon?

Prosím, viděla jsem materiál jako je miralon, který se dává pod plov.podlahy s vrstvou dalšího materiálu stříbrné barvy. V obchodech jsem ho ale nenašla.
Máte tip, kde ho koupit?
Nemám ho pod podlahu a myslím, že by mohl být pevnější.
Díky.

Nejlepší odpověď
badisko

ta stribrna hmota bude nejspis izolace proti vlhkosti…ale presne nevim co myslite mohu se zeptat naco jej potrebujete ?

Další odpovědi
anonym

Já ho kupoval v Baumaxxu.

briketka10

tady máš odkaz na Mirelon a vpravo je ta stříbrná
termoizolační fólie jmenuje se taky Mirelon..
http://www.po­suvnedvere.com/ter­moizolacni-pas-mirelon-al-tl-10-mm-s-100-cm/1331
Doplňuji:
dál jsou tam různé geotextilie..

ReHu

Mám šít obal na výrobek a chceme to použít jako vnitřní polstr. Výrobek je hladký, takže to nebude moc náchylné k protržení. Prošívaný vatelín je dražší a zákazník chce, jak jinak, co nejlevnější výrobu.

Drap

Před časem jsem šil podobné obaly a jako vnitřek jsem použil stavební bílou textilii. Vyrábíé se v několika sílach, levná, pevná.

ReHu

Drapíku, je těch textilií víc druhů? Po čem se mám ptát? Díky.