taranee1

Důsledky světové hospodářské krize (20./30. léta 20.stol.)

Jaké jsou přesné důsledky světové hospodářské krize? Pokud se týkájí pouze nějakého státu či oblasti, tak mi to prosím upřesněte ;). Předem moc děkuji za odpověď! ;) :)

Odpovědi
Supercom

Tak svetova krize je to asi proto, ze zasahla cely svet (krome par vyjmek).
Zacalo to krachem na New Yorske burze a z nadvyroby zacala svetova hospodarska krize. Za důsledek to mělo, ze lidi nemohli byt zamestnani a museli zebrat nebo hrat na kytaru atd na ulici.

mosoj

Zbrojení a II. sv. válka.