Avatar uživatele
anonym

Držíte v dnešní době ještě alespoň občas takzvanou Černou hodinku ?

http://www.te­epek.cz/pro-radce/vychytav­ky/2458-cerna-hodinka/
Myslím si, že i v dnešní uspěchané a elektrizované době je stále hezké si jenom tak sednout při svíčkách s rodinou nebo kamarády a povídat si o všem možném i nemožném. Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, iceT, johana 56, Drap, Medulka, anonym, fcoop, Lucijej, Vlk-Gabriela, Damiana, anonym, Drakobijec před 4282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

K popovídání není potřeba černé hodinky, jde to i bez ní.
V mládí to však bývalo běžné, zejména na venkově, kde co chvíli „nešla elektrika“.
Teď jen zcela výjimečně a právě v tom případě. Většinou to ale v nejbližším okolí Brna rozhodně není hodinka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Dodržujeme, sice nepravidelně, ale dodržujeme. I třeba s lahvinkou vína – ale žádné ožírání.
Pravidelně akorát na táboře při hlídce :o).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Natt

Když jsem byla malá držela s babičkou. Vždycky se mi to hrozně líbilo a přemlouvala jsem babičku ať ji spolu držíme. Připadalo mi to mystické povídat si ve tmě. Dneska už ji bohužel nedržíme. Ale chtělo by to možná zase začít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

jen kdyz v noci vypadne proud a ja mam zrovna vybitej mobil…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Občas a o dovolené pravidelně s přáteli, téměř každý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vždycky se to dělalo, když vypadl proud. Svíčky a k tomu povídání čaj a topinky se sýrem. Pamatuji se jak jsem byla hodně vzteklá, když se světlo zase rozsvítilo. Bylo to hezké.
Díky, že jsi to připomněla, vyhodím pojistky…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek