Kelt

Máte lepší přístup ke kultuře než já?

Doufám, že máte lepší přístup ke kultuře než já a že místní kulturní akce a památky navštěvujete velice pravidelně. Musím se přiznat, že skanzen mám 15 minut od domu a stejně tak náměstí, ale na nějaké placené akci jsem nebyl více než 25 let.To jsem ještě vozil dceru v kočárku. Jarmark nepočítám, tam si jdu koupit turecký med a pod. Takže mi napište kdy a kde jste byli naposledy, abych se mohl stydět. Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Nebuďte smutný, vzhľadom na vaše príspevky na tejto stránke si dovoľujem tvrdiť, že nie ste nekultúrny človek. Kultúra, to nie sú len koncerty a divadlá.
Kultúru a Antikultúru vidno často aj v parlamentoch, v médiách, v hromadnej doprave, v obchodoch a aj tu.
Kultúra sa prejavuje aj v diskusiách, spôsob diskusie, reakcií na otázky a odpovede ukazuje kultúru diskutujúcich.
Ale napríklad žiadať od iných ich názor a potom ho potláčať, kritizovať v zápornom zmysle je ukážka antikultúry medziľudských vzťahoch.

Další odpovědi
Drap

Možná nechodím tak často jak bych měl, ale několikrát do roka/nejméně tak 10×/ navštívím nějakou památku, nebo se zajdu podívat na nějakou oblastní kulturní akci. Naposledy jsem byl v sobotu v takovém poměrně rozlehlém poznávacím centru.

Mc Merkurion

… ne, nemám … kulturní památky jsem navštívil snad naposled se školním výletem, muzea taktéž, na akcích od té doby, co je zákaz kouření jsem nebyl, v kině naposled těsně po revoluci … a přesto se za kulturního barbara nepovažuju …

Kepler

Vůbec se stydět nemusíš, mně je třeba kutura celkem ukradená. Ještě bych tak zašel na koncert nějaké grupy, ale vstupné bývá nehorázné. Naposled jsem byl letos na Anderovi z Košíc…:-))

jsemjá

Styď se. Já chodím na památky. Dá-li se to tak říct, byl jsem i dnes.

Vosanajazyku

Mně se zdá, že všichni navštěvujeme kulturní akce víc jinde než v místě svého bydliště. Možná proto, že " doma " se nám to nezdá tak zajímavé.