Ametyst

Dotuje ještě vláda nákup elektromobilu?

Nebo se naopak chystá zdaňovat je? Výpadek daně z pohonných hmot musí vládě chybět.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nedotuje a nedotovala.

Další odpovědi
elkon

Třeba zde: https://dotace-elektromobilita.cz/

Drap

V podstatě dotuje, nemusíš si kupovat dálniční známku, proto ji ostatním opět přidraží.

Pepa25

Nedotuje a „ještě“ nemá smysl, protože nikdy nedotovala.

aliendrone

Nesleduji podrobně systémové blouznění ohledně elektrodebility. K tématu se ovšem cvrliká, že zvýšení spotřební daně na naftu je již za dveřmi. Což bude znamenat DALŠÍ ZDRAŽENÍ (všeho, protože na dopravě závisí všechno!), ale to snad není překvápko.

Kajanek

Co vím, tak dotace byla/je v Německu, u nás nikoli.