Avatar uživatele
Sůwa

Dotaz položený administrátorům serveru www.odpovedi.cz

Vážení administrátoři serveru www.odpovedi.cz,
po změně vzhledu se objevily další nepříjemnosti pro uživatele a všichni máme zájem na jejich odstranění.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-musim-nekolikrat-denne-prihlasovat#dis­cussion
Od včerejšího rána ( 17.4.2012 ) se musí všichni při každém vstupu vždy znovu přihlašovat a to je pro všechny hodně nepříjemné. Dovoluji si proto za nás všechny uživatele požádat o prověření stavu a současně o odpověď, vloženou přímo na stránky serveru. Tento text tam bude překopírován, stačí tedy jen vložit vysvětlení.
Věřím, že k tomuto omylu došlo nedopatřením a problém bude brzy odstraněn.
Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
Dotaz byl odeslán na mailovou adresu info@odpovedi.cz . Sůwa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 20Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, kenyrts, annas, mosoj, vagra, rynek878, Andělé, johana 56, hanulka11, hanny 2, Děda Louda, tom004, anonym, Drap, Hykam, Damiana, Illines, veruska, anonym před 4362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Asi před hodinou jsem se přihlásila, opustila stránku, šla vyřídit poštu,. Teď jsem se vrátila a opět se musela přihlásit. To mě rovněž štve.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Souhlasím, ale už lze zase trvale se přihlásit.
Vysvětlení se ale jako obvykle zřejmě nedočkáme.
Doplňuji:
Odvolávám co jsem odvolal. Stále se musím přihlašovat !!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Myslela jsem, že dneska to bude OK, ale tůdle. Peklo. Díky za dopis. Souhlas. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Obávám se,že admini,jako vždy,zachovají blahosklonné mlčení.Vždyť vše co dělají,je pro naše dobro.Jenom my nejsme schopni pochopit hloubku jejich „nových zlepšováků“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sůwo, tak za tohle opravdu děkuji. Čas sedět u počítače nemám a přihlašovat se pokaždé, když chci nakouknout na odpovědi, to mne opravdu hodně štve. Je to zdlouhavé a zbytečné. Jestli to jsou „dětské nemoci“ nové verze, tak snad by těch problémů konečně mělo začít ubývat. Zatím se mi zdá, že je to horší a horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Začínám uvažovat, že přestanu tento server navštěvovat, opravdu mne to stálé přihlašování nebaví.
A je toho víc, co se mi na tomto „nově vylepšeném“ serveru nelíbí, to ještě zkousnu, ale to přihlašování je opravdu moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

A ne jen to,ze se musime stale prihlasovat,ale to ze nekomunikuji,nejsou schopni udelat opravneny pozadavek uzivatele,jsou zmatky a je to moc zdlouhave,premyslim ze tento server opustim,opravdu to me uz nebere.Je to chude na vsechno.
Doplňuji:
Take si mi nelibi,ze se musim prihlasit emailem pokazde,a pak mam otevrenou branu pro spamy-tak to vidim.Jako by nestacil nick a heslo,jako jinde.To s tim emailem neni dobry napad.Reklamy jsou vlezle a ja i kdyz mam uz jiny email,stale se musim prihlasovat na stary,ktery jsem musela zrusit diky spamum.A tak se priklanim,pouze k nicku a heslu.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Taky by mě zajímalo, k čemu asi může sloužit tlačítko ODHLÁŠENÍ, jelikož tato funkce mi v současném stavu destrukce logiky této stránky přijde víc než nadbytečná a tudíž postrádající jakýkoli smysl.

Zdroj: www.odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek