Sůwa

Dotaz položený administrátorům serveru www.odpovedi.cz

Vážení administrátoři serveru www.odpovedi.cz,
po změně vzhledu se objevily další nepříjemnosti pro uživatele a všichni máme zájem na jejich odstranění.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-musim-nekolikrat-denne-prihlasovat#dis­cussion
Od včerejšího rána ( 17.4.2012 ) se musí všichni při každém vstupu vždy znovu přihlašovat a to je pro všechny hodně nepříjemné. Dovoluji si proto za nás všechny uživatele požádat o prověření stavu a současně o odpověď, vloženou přímo na stránky serveru. Tento text tam bude překopírován, stačí tedy jen vložit vysvětlení.
Věřím, že k tomuto omylu došlo nedopatřením a problém bude brzy odstraněn.
Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
Dotaz byl odeslán na mailovou adresu info@odpovedi.cz . Sůwa

Nejlepší odpověď
annas

Asi před hodinou jsem se přihlásila, opustila stránku, šla vyřídit poštu,. Teď jsem se vrátila a opět se musela přihlásit. To mě rovněž štve.

Další odpovědi
mosoj

Souhlasím, ale už lze zase trvale se přihlásit.
Vysvětlení se ale jako obvykle zřejmě nedočkáme.
Doplňuji:
Odvolávám co jsem odvolal. Stále se musím přihlašovat !!

Damiana

Myslela jsem, že dneska to bude OK, ale tůdle. Peklo. Díky za dopis. Souhlas. 🙂

tom004

Obávám se,že admini,jako vždy,zachovají blahosklonné mlčení.Vždyť vše co dělají,je pro naše dobro.Jenom my nejsme schopni pochopit hloubku jejich „nových zlepšováků“.

anonym

Sůwo, tak za tohle opravdu děkuji. Čas sedět u počítače nemám a přihlašovat se pokaždé, když chci nakouknout na odpovědi, to mne opravdu hodně štve. Je to zdlouhavé a zbytečné. Jestli to jsou „dětské nemoci“ nové verze, tak snad by těch problémů konečně mělo začít ubývat. Zatím se mi zdá, že je to horší a horší.

Hykam

Začínám uvažovat, že přestanu tento server navštěvovat, opravdu mne to stálé přihlašování nebaví.
A je toho víc, co se mi na tomto „nově vylepšeném“ serveru nelíbí, to ještě zkousnu, ale to přihlašování je opravdu moc.

Illines

A ne jen to,ze se musime stale prihlasovat,ale to ze nekomunikuji,nejsou schopni udelat opravneny pozadavek uzivatele,jsou zmatky a je to moc zdlouhave,premyslim ze tento server opustim,opravdu to me uz nebere.Je to chude na vsechno.
Doplňuji:
Take si mi nelibi,ze se musim prihlasit emailem pokazde,a pak mam otevrenou branu pro spamy-tak to vidim.Jako by nestacil nick a heslo,jako jinde.To s tim emailem neni dobry napad.Reklamy jsou vlezle a ja i kdyz mam uz jiny email,stale se musim prihlasovat na stary,ktery jsem musela zrusit diky spamum.A tak se priklanim,pouze k nicku a heslu.

Děda Louda

Taky by mě zajímalo, k čemu asi může sloužit tlačítko ODHLÁŠENÍ, jelikož tato funkce mi v současném stavu destrukce logiky této stránky přijde víc než nadbytečná a tudíž postrádající jakýkoli smysl.

Zdroj: www.odpovedi.cz