Netuším

Dotaz ohledně jedné věci.

Dobrý den je mi 14 let.Mám takovej problém sice to zní asi divně ale zalíbila jse mi jedna učitelka ,sice jsem jí jěšte nic neřekl ,ale chtěl bych po vás odpověd jak se zbavit toho pocitu že jí miluji.

Nejlepší odpověď
elkon

To je sice hezké, ale do ruky se ti spíš dostane něco mladšího a pak zjistíš, že i lepšího. V opačném případě budeš muset čekat ještě třeba 5, 6 let a věřit že ona si tě všimne, pokud nebude vdaná a mít děti.

Další odpovědi
Justin1

Je možné, že Ti pomůže ministr Prymula, když nechá školu zavřít. Když ne, tak se Ti snad časem zalíbí někdo jiný.

Zkus si představit, že jsi tu učitelku něčím naštval a že Ti vynadala. Potom už by se Ti tak líbit nemusela.

marci1

Zažila to asi většina z nás. Také se mi líbil mladý profesor chemie a tělocviku. Časem to přešlo. Nakonec to přesto skončilo svatbou: profesora s mojí spolužačkou. 🙂

Pepa25

Jak se zbavit pocitu? Jednoduše: je to jen pocit. Když se mi někdo zalíbí, tak to hned neznamená, že ho miluju.

mosoj

Nejsi sám komu se to přihodilo. Platonická láska. Jak rád jsem chodil do školy.
Pěkná učitelka a ještě hezčí spolužačky.

Dochy

Teď mimo téma: Pokud si přečteš zdejší pravidla zjistíš, že základní informace o tom co Tě zajímá (otázka vč. nejdůležitějších relevantních informací) by měla být přímo v dotazu. Heslo „Dotaz ohledně jedné věci“ není otázka a informace v tom prakticky nejsou žádné.

Netuším

Děkuji vám za odpovědi ,ale moc mi to nepomohlo v jednom případě bud budu čekat a věřit ,nebo v tom druhém budu lhát svému vědomí.