Snoubenka

Dostává organizace nějaký příspěvek za zaměstnání praktikanta?

Zajímalo by mě, jak to funguje, když někdo v rámci studia dělá praxi v nějaké organizaci (např. v organizaci sociálních služeb) – jestli existuje nějaký zákon, podle kterého se to řídí, a jestli za to ta organizace dostává nějaký příspěvek (např. podle toho, kolik hodin ta praktikant stráví, jaké činnosti tam dělá apod.). Děkuji za odpověď.

Odpovědi
ivzez

Je to sice ze září 2013, ale možná tam najdete něco, co ještě platí:
http://www.do­tacni.info/ak­tualne-o-programu-odborne-praxe-pro-mlade-do-30-let/