Jirik7779999

Dostanu se na střední i se třemi pětkami, když jsem už jednou v 5. třídě opakoval a jsem v 8. třídě?

Dobrý den, opakoval jsem 5. třídu kvůli nemoci a nyní jsem v 8. třídě. Ředitel školy mi zakázal dokončit 9. třídu ZŠ. Byl jsem přijat na odborné učiliště i s 5 z pololetí z matematiky, chci se zeptat, jestli se dostanu na školu, když mi vychází 5 a propadnul bych na konci 8. třídy, nebo bych musel jít opakovat 8. třídu na jinou školu? Děkuji za odpověď.
Na urážlivé komentáře, nebo na komentáře které mi neodpoví na mou otázku ignoruji, takže není nutné ani tímto způsobem reagovat.

Odpovědi
mosoj

A co tam budeš dělat? Fackovat učitele?

Mc Merkurion

… v dnešní době jo … vono celý školství je jeden velkej cirkus tak vo jednoho klauna víc už se nic nestane …