K121212

Dostanu se na SŠ s šesti dvojkami?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Dnes jsou povinné přijímačky. Ty rozhodnou. 😊

Další odpovědi
Drap

Možná ano, možná ne. Záleží na tom na kterou konkrétní školu a hlavně jak zvládneš přijímací zkoušku

petrph

Že bych připomenul a co jde, tak sice jsou na SŠ přijímací zkoušky, ale krom výsledků přijímacího testu se do nich bodově promítají i ty známky ze ZŠ i další kritéria . A z těhle bodů se pak tvoří žebříček, pro přijeti. Takže bych ale řekl že šest dvojek je poměrně slušný výsledek, i na kvalitnější SŠ, pokud uděláš dobře i ten přijímací test…