Stankova14

Dostanu se na gympl, když mívám na vysvědčení 1 a 2, jsem teď v 8. třídě?

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte, že vám to někdo řekne?

šanci máte, ale záleží na vás. Zkoušejte si testy, zjistíte, zda všechno zvládá, ještě máte čas se doučit.

Ptáte se na špatném místě.  Je to 50 na 50. Na otázku vám nikdo neodpoví. Neví to ani ředitel SŠ, záleží na počtu přihlášených, jejich výsledcích, počtu přijímacích žáků atd.

Výsledky testu se započítávají ze 60 %, známky zbytek. Přibudou body v celostátních soutěžích atd.

Další odpovědi
Edison

Nevíme. Záleží na tom, jestli uděláš přijímačky.

Rokio

Šance je rozhodně více než 50 %. Známky máš nadprůměrné, takže šance dostat se na gymnázium nejsou malé. Musíš ale dobře zvládnout přijímací zkoušky.

Justin1

Podle mě záleží na přijímací zkoušce, ale řekl bych, že šanci máš.