Rokio

Dostanu od vedoucí nebo majitele firmy pochvalu za to, že jsem šel v sobotu do práce?

Dnes v sobotu jsem byl v práci pouze s dvěma dalšími dělníky. Udělal jsem 4 krabice, které dělám obvykle a stihl jsem to včas. Chyby jsem nedělal.

Můžu se podle vás těšit na pochvalu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

jiná odpověď

Do práce chodíš vydělávat prachy, ne kvůli pochvalám. Za weekend je příplatek, jestli to byl přesčas, tak bys ale měl mít taky příplatek, a jestli, k tomu, ještě dostaneš i pochvalu, tak to tady ale opravdu nikdo nemůže vědět, my Tvou vedoucí, ani chefa, neznáme, víme?

Další odpovědi
Sameotazky

ne

rrihamirek1

nevím

To nemohu s urcitosti rici, ale bylo by to slusne, slusnost za slusnost. Ty jsi prisel do prace v sobotu a udelal jsi ji dobre, mel by podekovat.

paul1

jiná odpověď

Srandičky – možná Ti dá: „Pochvalu i čestné uznání“ (čti první písmena) 😁

Lgee

ne

Drap

jiná odpověď

Pochvalu nečekej. Do práce chodíš pro peníze a když je třeba, tak se očekává, že půjdeš i v sobotu.