JájsemRaibek

Dostali jste také zprávu od admina, že od pondělí se zavádí i palce dolů?

K bodování uživatelů přibyde i mínusové bodování, tzv. neužitečnou otázkou či odpovědí.
Takže komu se nebude otázka nebo odpověď líbit dá namísto hvězdičky či palce nahoru černý puntík nebo palec dolů a tím se body odečtou.
Přišla vám do vnitřní pošty nebo na email také tato zpráva?
Jak se k ní stavíte? Máte z toho radost?

Nejlepší odpověď
nyjono

Kdyby nebylo 1.dubna, tak ti na to možná skočím.
I když záporný palce tu už byly.
Škoda, že tu nejsou smějící se smajlíci místo hvězdiček 🙂:-D

Další odpovědi
klumprt

Dneska nevěřím ničemu. 🙂

zjentek

No tak je naprostá katastrofa, zvláště pak pro nejužitečnější uživatele ;)

Roman71

Ta zpráva přišla dneska?
Pokud mne zrak nešálí, je 1.dubna – apríl, Tak bych se nechal překvapit.

Jako fór to není špatný :)) ..rozhodně mne to pobavilo :))