Justin1

Dostali jste se někdy na cestě za svými ambicemi do stavu vyhoření?

Kolik času jste potřebovali na to, abyste pochopili, co se děje?

Působili jste na svoje okolí jako zpomalený, nevyspělý a chaotický člověk s výpadky paměti? Styděli jste se za to?

Jak jste se dostali zpátky do produktivního stavu? Jak dlouho to trvalo? Jak se po této etapě změnily vaše ambice?

Odpovědi
elkon

Ne.

anonym

Chtěl jsem být profesionální hudebník, baskytarista. Trénoval jsem denně několik hodin, klidně i 6 či 8. Po čase se dostavily bolesti, které se zhoršovaly až natolik, že jsem nemohl vzít do ruky ani utěrku na nádobí. Dnes už nehraji vůbec.

Rokio

Ano, když jsem chtěl udělat maturitu, tak jsem se intenzivně učil, až jsem po úspěšném odmaturování onemocněl psychózou.

aliendrone

No, vyhoření, až tak bych to nehrotil, ale… Občas si připadám podobně https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7wtfhZwyr­cc Prostě jako v čase klipu 2:52 > I WANT TO STOP, but WE CAN'T! :(

Michálek1245

K vyhoření asi úplně ne, ale čas od času jsem se nacházel v minulé práci, kdy jsem potřeboval zvolnit, ale z různých důvodů to nešlo. Většinou proto, že „se ještě musí dodělat tohle a tamto“ a tak jsem v práci zůstával déle. Nakonec jsem si šel říct o víc peněz, ale ty mi nedali. Takže jsem si splnil sen a šel pracovat do zahraničí. Na https://www.hit­praca.pl/praca/war­szawa/ jsem našel praca Warszawa a od té doby jsem spokojený.