jirka F

Dostali jste od někoho facku za to, že jste se smáli v nevhodné situaci?

Nebo co se poté dělo.

Dostali jste od někoho za to že jste se smáli v nevhodné situaci facku?

Odpovědi
zjentek

Ano, na vojně. A pak také bylo potřeba následně zastřelit svůj smích.

Kepler

Ne, facana jsem nedostal, ale párkrát mě stálo obrovské úsilí, abych neexplodoval.
Rudý jako krocan, chrochtal jsem, ale vydržel!

hapiky

Já ne, ale na veřejnosti se stala jedna příhoda manželskému páru. Paní měla velký klobouk. Zafoukal silný vítr a klobouk ji sebral a kutálel se pryč. Manžel se začal smát, manželka se k němu obrátila, dala facíka a řekla: Co se směješ ty debile, zvedni ten klobouk! Pak jsme se začali smát všichni okolo tak, až jsme se za mříže popadaly.