Avatar uživatele
Rokio

Dopustili jste se někdy v životě krádeže?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2203 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dudu

ano

Jako dítě jsem chodíval sousedům na třešně a na družstevní hrách.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

ano

Kdysi dávno v dětství ještě když jsem byl na I.stupni základní školy tak jsem našel v šatně malou skleněnou kuličku kterou jsem si nechal.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

ne

Krádeže podle § 205 trestního zákoníku jsem se, pokud si pamatuji, nikdy nedopustil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

ano

Já ano, jako dítě (6 let). Také jsem tu měl na návštěvě spolužáka ze školy, něco jsem mu ukazoval (malý budíček) a on pak zmizel (kamarádovi se ten budíček také líbil – tak ho strčil do kapsy a odnesl si ho).

Nebyly to drahé věci, ale v dnešní době mobilů a dražších věcí si dávám na malé děti pozor a některé věci dávám výše – aby na to nešlo pro ně dosáhnout.

Upravil/a: Brblal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ne

Podle uvedeného paragrafu taky ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

ano

Kdo lže, ten krade. Tak si z těch odpovědí vyber.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

ano

Jako menší, holkám na táboře časopis a gelový propisky. Jedné spolužačce nějaké barevné nálepky na nehty. Kamarádce takovou krásnou dečku z lega – na to pochopitelně přišla, ale brala to v klidu, protože jsem byla malá, no. A naposledy snad na školním výletě v 7. třídě nějaké dva plyšové přívěsky na klíče, které jsem si v den odjezdu posadila na krosnu a odskočila si, ale když jsem se vrátila, tak byly pryč. Takže krádež na druhou. Plus se mi tenkrát záhadně ztratil mobil a na té škole v přírodě se asi po dvou měsících našel u spolužáka :) Ten mobil tenkrát přežil všechno…
Od té doby snad ne. Ale dneska jsem šla po chodníku a na protější straně si radostně vykračovala nějaká dívka a suverénně si čapla u krámu se zeleninou, kde měli venku vystavené bedýnky, pomeranč a šla dál… Trochu si teď nadávám, že jsem ji nedohnala a nepřinutila ji to vrátit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
V1997

ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Počíta sa aj lízatko spolužiakovi?

před 2203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… jsem si pročet ten paragraf 205 a podle něj by to zřejmě byla ta „nepatrná škoda“, takže ne… ;{)>

před 2203 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek