Rokio

Dopustil jsem se obecného pohoršení, když jsem si v divadle dal dvacet?

Před asi třemi hodinami jsem byl v divadle s rodinou. Protože jsem byl unavený, tak jsem si položil hlavu na zábradlí a odpočíval jsem. To ještě nebylo tak hrozné, ale o poznání horší bylo, že jsem seděl na balkóně a vlevo ve hledišti sedělo minimálně 60 lidí.

Je tedy pravděpodobné, že to moje faux pás vidělo celkem dost lidí. Kdybych seděl někde vzadu v hledišti, tak by si toho nikdo ani nevšiml, ale takhle jsem udělal ostudu rodině a zesměšnil jsem se před mnoha lidmi.

Bylo to podle vás obecné pohoršení, nebo to bylo pouze nevhodné?

Nejlepší odpověď
orwell

jiná odpověď

Pokud jsi při tom nerušil hlasitým chrápáním, nic se neděje. Já, se svým postojem k divadlu, to považuji za rozumně využitý čas 🙂

Další odpovědi
Gus_Fring

jiná odpověď

Ať bych byl v hledišti či na pódiu, bylo by mi to jedno. Tohle neřešte, nic se nestalo.

Edison

jiná odpověď

Nic, jako obecné pohoršení neexistuje.

Kepler

Bylo to pouze nevhodné/neslušné.

Pokud jsi nahlas nemluvil ze spaní, i také lidičky jsem zažil…

Kelt

jiná odpověď

Na to, že máš 23 roků, býváš často unavený. Nejprve když přecházíš po přechodu, teď v divadle, kde jde člověk za kulturou. A nejsi nějaký dříč, který dělá těžkou práci, řidič kamionu ani havíř. Snaž se zlepšit svou kondici a nestarej se o to, jak to vypadá a co si lidé myslí. Správně by to nemělo být, lidé by neměli v divadle usínat, ale jestli je tam špatná klimatizace a vydýchaný vzduch a nikdo nemůže jít ven, tak se to může takto projevit.

Kazatel

Bylo to přímo výtržnictví.

Neprodleně bys měl zajít na obecní úřad nechat si přidělit nějaké obecně prospěšné práce, abys tak své provinění odčinil. A do divadla na 3 roky zákaz vstupu, to by tak hrálo, umělci se snaží o umění a ty jim to sabotukeš chrápáním.

Lotr2008

Bylo to přímo výtržnictví.

Naprosto nestydate! Toto ja udelat tak se neukazat dlouho venku světu!!!

jáára

zrovna bych to střílel…

Rokio

orwell: Nechrápal jsem.

orwell

Tak to já jednou jo ☹