Avatar uživatele
Rokio

Dopustil jsem se obecného pohoršení, když jsem si v divadle dal dvacet?

Před asi třemi hodinami jsem byl v divadle s rodinou. Protože jsem byl unavený, tak jsem si položil hlavu na zábradlí a odpočíval jsem. To ještě nebylo tak hrozné, ale o poznání horší bylo, že jsem seděl na balkóně a vlevo ve hledišti sedělo minimálně 60 lidí.

Je tedy pravděpodobné, že to moje faux pás vidělo celkem dost lidí. Kdybych seděl někde vzadu v hledišti, tak by si toho nikdo ani nevšiml, ale takhle jsem udělal ostudu rodině a zesměšnil jsem se před mnoha lidmi.

Bylo to podle vás obecné pohoršení, nebo to bylo pouze nevhodné?

Zajímavá 0 před 1631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

jiná odpověď

Pokud jsi při tom nerušil hlasitým chrápáním, nic se neděje. Já, se svým postojem k divadlu, to považuji za rozumně využitý čas 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gus_Fring

jiná odpověď

Ať bych byl v hledišti či na pódiu, bylo by mi to jedno. Tohle neřešte, nic se nestalo.

Upravil/a: Gus_Fring

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

jiná odpověď

Nic, jako obecné pohoršení neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Bylo to pouze nevhodné/neslušné.

Pokud jsi nahlas nemluvil ze spaní, i také lidičky jsem zažil…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

jiná odpověď

Na to, že máš 23 roků, býváš často unavený. Nejprve když přecházíš po přechodu, teď v divadle, kde jde člověk za kulturou. A nejsi nějaký dříč, který dělá těžkou práci, řidič kamionu ani havíř. Snaž se zlepšit svou kondici a nestarej se o to, jak to vypadá a co si lidé myslí. Správně by to nemělo být, lidé by neměli v divadle usínat, ale jestli je tam špatná klimatizace a vydýchaný vzduch a nikdo nemůže jít ven, tak se to může takto projevit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Bylo to přímo výtržnictví.

Neprodleně bys měl zajít na obecní úřad nechat si přidělit nějaké obecně prospěšné práce, abys tak své provinění odčinil. A do divadla na 3 roky zákaz vstupu, to by tak hrálo, umělci se snaží o umění a ty jim to sabotukeš chrápáním.

Upravil/a: Kazatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Bylo to přímo výtržnictví.

Naprosto nestydate! Toto ja udelat tak se neukazat dlouho venku světu!!!

Upravil/a: Lotr2008

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jáára

zrovna bych to střílel…

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

orwell: Nechrápal jsem.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Tak to já jednou jo ☹

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek