Karys657

Připustí mě k přijímacím zkouškám, když mám 4 z matiky na vysvědčení?

Dopoustej me k přijímacím zkouškám kdyz mam 4 z matiky na vysvědčení?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud si podáte přihlášku na střední školu, pozvou vás k přijímacím zkouškám. Neuvedl jste sice druh školy či učiliště.

Pro přijetí je třeba získat určitý počet bodů – ze 40 % se započítává průměr ze ZŠ, známky z některých předmětů. Přijímací testy ze ze 60 %, takže se musíte činit, abyste z MAT uspěl.

Takže víte, co vás čeká. Záleží na počtu přihlášených žáků, jejich prospěchu a počtu přijímaných, tak na oboru a typu školy.

Další odpovědi
hapiky

Zkus napsat připustí. Dopoustej, krásné, leč pro mne neznámý tvar. Když Bůh dopustí, i motyka spustí.
Když uděláš zkoušky na výbornou, ničeho se nemusíš bát.