FreddieR

Doporučíte mi dobrou učebnici/učebnice pro procvičování matematiky úrovně ZŠ? (i s geometrií)

Dobrý den,

vlastním knížky Průvodce matematikou 1 a 2 aneb co byste měli znát ze základní školy (2. díl se zabývá geometrií) od didaktisu. Obsahuje velmi solidní informace, ale je tam málo cvičných příkladů a jak všichni víme, procvičování je cesta k dokonalosti.

Doporučíte mi dobrou cvičebnici, případně cvičebnice, kde mohu tyto látky procvičovat?

Děkuji za návrhy

PS. Já vím, že internet je na tyto věci bohatý, ale neustále si něco vyhledávat a zároveň se rozptylovat, není ta nejlepší cesta. Učebnice je, podle mého názoru, nejlepším řešením.

Ještě jednou děkuji

Odpovědi
zbyndo

Najlepšie sú ZBIERKY ULOH z matematiky pre základné školy,dokonca obsahujú aj úlohy ktoré sa moc zídu pri prijímačkach na stredné školy.Nie sú tam len čiste výslesledky,ale dokonca aj postup riešenie,tým,že si to pozrieš,v podvedomí to budeš vedieť aj riešiť.Neviem presný názov,a spytaš sa ľahko vo ved.knižnici.Vieš,a keď ťa to chytí,pojdeš po vyššej matike,k tomu nejaky ochotný doučovatel,a maš postarané,ši na strednej,či na vysokej.Potom už to nie je drina,ale zábava,obľuba­.koníček._samoz­rejme nie u každeho