Doporučený dopis

Chci se zeptat jakou lhůtu mají ůřady na odpověd na doporučený dopis.17.12.2009 jsem poslala dop.dopis na krajský úřad v Pardubicích a ještě mi nikdo neodpověděl.Mají vůbec povinnost odpovědět?

Odpovědi
ivankat...

to fakt nwm:(

panenka

ano mají jejich lhůta na odpověd je 30–60 dní

atriplex

Záleží co bylo obsahem dopisu. Na NĚKTERÉ dopisy se odpovídá jen „pokud o to oznamovatel požádal“ – tak zní zákon. Jinak krom obsahu je také důležité, jakého řízení se to týká a tam jsou lhůty různé.

standa

Níže ve zdroji odkazuji na obdobou otázku, ve které jde o lhůtu pro odpověď z ministerstva.

60 dní.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dotaz-stiznost