míváte někdy pocit „knedle v krku“ jak se ho zbavujete? děkuji za
odpověď
Doplňuji:
ano byl to omyl ne pálení jícnu, ale žáhy. ale chtěla bych vědět, jak na
tu „knedlu v krku“ děkuji za odpovědi
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5882 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pokud myslíte pálení žáhy, tak na to pomáhá Bílinská kyselka, mám to vyzkoušené. Zkoušela jsem i Gaviskon, ale ten nezabírá, nebo jen na chvilku.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? ReHu, Miroslavst, anonym
před 5882 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
knedlík v krku je trochu něco jiného (když je někomu do pláče apod.), ale pokud jde o pálení žáhy, občas mívám. Pomáhá na to vypít sklenici slané vody. Nic chutného, ale zabírá. Zkrátka si natočím vodu, „posolím“ a vypiju.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? mistrcsa, kupkina, Ienka.seda
před 5882 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Na paleni zahy jsem pouzivaval sodu bikarbonu,ale je to asi nezdrave.
Nyni ,kdyz se to obsac prihodi i me pouziju „TUMS“,nekolik kolecek a
pomuze.
„Knedla v krku“,to je asi od stresu,uzkosti ,ci precitlivelosti cloveka.Asi
pomuze relax a mozna nejaky bylinny caj.
| 0 Nominace Nahlásit |
U pálení žáhy jde prakticky o pálení jícnu, protože to pálení je způsobeno tím, že z žaludku vytéká kyselý žaludeční obsah a naleptává ten jícen – pálení.
Každému na to pomáhá něco jiného. Můžou vám pomoci mléčné výrobky, mandle, ořechy, rajčta, zázvor,… Pokud vás i přesto bude velmi pálit žáha, doporučuji pořídit si pastilku – RENNIE. Dobře pomáhá.
|
0
před 5882 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1594 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1141 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |