Avatar uživatele
Ondrej01

Donutily vás někdy reklamy na youtube něco koupit? A jiné internetové reklamy?

Viděli jste někdy reklamu na nějaký výrobek na youtube a skutečně jste si ho koupili?

A co jiné internetové reklamy? (myslím pouze na internetu). Jestli ne, k čemu tedy jsou? Nevěřím, že tolik lidí na základě reklamy produkt koupí, aby se jim vyplatilo reklamu platit.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2616 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=reklama
Přiznám se, že reklamované zboží, služby nikdy nekupuji. Kupuji jen to, co potřebuji, co uznám za vhodné. Reklama mě odpuzuje. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Mně nikdy jakákoliv reklama, na jakémkoliv médiu nikdy k ničemu nedonutila. Má na mě funkci odpuzovače. Dobrý výrobek reklamu téměř nepotřebuje. Nejlepší a nejrychlejší způsob je doporučení od okolních lidí, nic to nestojí a nedovádí k šílenství uživatele masmédií.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ani jedno… Neviděl a nekoupil…
😁
Nebo možná koupil – jen nevím, že na to je/byla někde reklama…
😉
_____________­____________________
Inu – možná jo, jsou lidi, kteří ´jedou´ po

  • reklamě
  • slevě
  • nějaké barvě (vůni, zvuku…

___
Neboj – oni si ti zadavatelé reklamy zajišťují zpětnou vazbu – aby měli info, nakolik byla reklama účinná…
Nakolik se vyplatí je pak ještě otázkou ceny (nákladů) ve srovnání s přínosy…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Možná jo, ale to by musela být jen nějaká podvědomá reakce.
Občas mi přistane v mejlu nějaký dotazník a ty firmy na průzkum tam docela vážně dávají otázky typu „Na jaký výrobek tohoto druhu jste v posledním měsíci viděl reklamu“, případně ještě jestli jsem ji vidět na Internetu, nebo venku nebo v tisku nebo … Vždycky obdivuju optimismus těch firem, že si asi opravdu myslí, že lidé se na reklamy dívají a vědomně si je pamatují.

Snad jsem z reklam koupil Kofolu, ale tu bych si dal i bez reklamy 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek