Lgee

Jakou koupit reklamu?

Jakou reklamu koupit na propagaci webu abych nenaletel na podvodniky kteri udavaji 5 tis. Navstevniku zaplatil kilo denne a ve skutecnosti tam bylo navstsvniku deset, cenu za 1tisic zoobrazeni maximalne 20 Kč.

Odpovědi
Tw!st

Toto se odvíjí od jakého webu se jedná. Můžeš použít PPC Adwords nebo Sklik (cena za proklik nebo za zobrazení).
Taktéž můžeš domluvit přímo s provozovatelem jiného webu umístění reklamního banneru (buď podle statistik z GA při určité částke za 1000 UIP či fixní měsíční částku za vystavení banneru na webu.
Také lze použít různá reklama od influencerů apod.
Když napíšeš konkrétní tvůj web, budu ti schopen lépe poradit.