aliendrone

Ano (jak už prezident Zeman avizoval; tato varianta zahrnuje i změnu odůvodnění)

DOST pochybuji, že by vyznamenání nedostal. Jasně, někdo se diví ZA CO proboha vyznamenání (i když u darmožroutů je to vlastně NORMÁLNÍ, protože dělat svoji práci [nebudu diskutovat JAK ji vykonává, pche] – no to je u nich NEVÍDANÉ, to už asi opravdu je na nějaký plech). ;) :)

Každopádně o tom to přeci NENÍ. Je potřeba lidem ukázat, JAK STRAŠLIVĚ MOC je ten Covid bubákoidní a jak statečně a hrdinsky se s ním systém pere. A v takovém boji logicky MUSÍ vyznamenání jen pršet. ;) :D :D

Hele, copak nepamatuješ, jak navrhli Teličku na vyznamenání jen za to, že nám vyjednal ze všech států NEJHORŠÍ vstupní podmínky do Unie? LOL! ;) :D :D

Tomáš1234

Ano (jak už prezident Zeman avizoval; tato varianta zahrnuje i změnu odůvodnění)

Je to ale tak trochu za cizí zásluhy. Skutečným hrdinou je ten, která přišel v březnu … https://www.li­dovky.cz/domov/kdo-byl-muz-s-grafem-ktery-prisel-vcas-slo-o-nekdejsiho-reditele-ceske-sporitelny-rehaka.A201017_152­543_ln_domov_lijk

Lgee

Ano (jak už prezident Zeman avizoval; tato varianta zahrnuje i změnu odůvodnění)

Pepa25

Chtěl bych požádat někoho ze „zlatých“ o smazání této otázky, neboť byla vyřešena velmi rychle a už všichni víme, že „cé je správně“: před chvílí bylo zveřejněno, že předávání státních vyznamenání se odkládá

ivzez

Pepo,

ráda bych Vám vyhověla, ale otázka je v pořádku, neporušuje ničím pravidla. > Nenapadá mne
žádný důvod k nahlášení, který by admin pravděpodobně uznal (podle mne by ji vrátil).

Jestli na nahlášení trváte, poraďte mi, který důvod uvést a zkusím to.