Galax

Domácí práce…bez podvodu…

Dobrý den, chtěl bych si přivydělávat domácími prácemi… jsem momentálně doma ze zdravotních důvodů a ještě tak půl roku budu… a potřebuji si nějak vydělávat, tak prosím, pište nějaké tipy na práci doma… hlavně aby to nebyl žádný podvod…nejlépe odskoušené… děkuji :)

Nejlepší odpověď
Hlada

intradenní obchodování
tvorba www stránek

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

tvorba stránek, registrace stránek do katalogů, různé činosti poptávané na wwww.webtrh.cz :)

Michal Kole

Dát zaměstnavateli papír, že nemůžete chodit do práce, ať Vám dá praci domů.

Je na to dokonce paragraf, že Vám to musí umožnit na svoje náklady.

Ocarina

To asi půjde těžko, opravdu bych nevěřila nejrůznějším nabídkám typu „obálky“ a „kompletování“ a tak podobně.

Spíše bych sledovala pracovní portály, tam se občas něco objeví. Třeba se mi líbí projobs.cz, kde se člověk zaregistruje a pak je jeho profil k dispozici a prohlížení zaměstnavatelům.